Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Otelimizde rahatınızı düşünerek bir çok hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen resepsiyonumuza bilgi veriniz.

Kahvaltı;
Otelimizde kahvaltı saat 08:00 – 11:00 saatleri arasında servis edilmektedir. Kahvaltı tabak servisi yapılmaktadır. Kahvaltıda istediğiniz farklı bir lezzet olursa lütfen önceden haber veriniz. Kahvaltı tabağı haricinde servis edilecek isteğe bağlı yiyecekler ücrete tabidir.

Yemek Servisi;
Otelimizde öğle ve akşam yemekleri istek olursa hazırlanmaktadır. İstemiş olduğunuz yiyecek veya mezeleri daha önceden resepsiyonumuza bildirmeniz durumunda hazırlanacaktır.

Gazete;
Okuyor olduğunuz gazeteleri sabah okuyabilmeniz için sizin adınıza temin ediyoruz.

Trekking; Ada Turu ve Rehberlik Hizmetleri;
Otelimizin  lokasyonu ada içerisinde bir çok aktiviteye uygun. İster trekking yapın ister, ata binmek isteyin resepsiyonumuza haber vermeniz yeterili olacak. Görevli arkadaşımız isteğinize göre size alternatifler sunacak ve gününüzün güzel geçmesi için gerekli rezervasyonları yapacaktır.

Wi-Fi
Resepsiyonumuzdan wi-fi şifresini öğrenebilirsiniz.

Mini Bar;
Odalarımızın hepsinde mini barımız mevcuttur. Mini barda tatilinizin keyfini çıkaracağınız bir çok içecek bulacaksınız. Mini bar otelden çıkış öncesi hesaplanmaktadır.

Saygılarımızla.
Aşiyan Butik Hotel.